ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
گزارش کاراموزی دفتر فنی امین ابهر

گزارش کاراموزی دفتر فنی امین ابهر

يکشنبه 12 دی 1395
20:08

گزارش کاراموزی دفتر فنی امین ابهر در 35 صفحه ورد قابل ویرایش
دسته بندی کسب درآمد و بازاریابی - کارآفرینی - کارآموزی
بازدید ها 12
فرمت فایل doc
حجم فایل 57 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 35
گزارش کاراموزی دفتر فنی امین ابهر

فروشنده فایل

کد کاربری 2357
کاربر

فهرست مطالب

عنوان صفحهعنوان پروژه :.........................

زمان شروع و پایان دوره................

گزارش فعالیت‌های انجام شده..............

تاریخچه دفتر مهندسی.....................

نتیجه گیری و ارزشیابی..................

زمان شروع و پایان دوره

محل كارآموزی اینجانب در تاریخ 25/1/87 در دفتر فنى امین ابهر شروع به فعالیت نمودم و تا تاریخ 5/4/87 روزانه از ساعت 8 صبح لغایت 4 بعد از ظهر در آن محل به كارآموزی و فرا گرفتن اطلاعات و تجربیات مفید جدید مشغول بودم.

لازم به ذكر است كه در ایام تعطیل رسمی و جمعه‌ها با كسب اجازه از مهندس امین در محل كارآموزی خود حضور نداشتم. و با گذراندن چند روز اضافه به جبران روزهای كه تعطیل رسمی و جمعه بود پرداختم.

لازم به ذكر است اینجانب حتی پس از گذراندن 240 ساعت كارآموزی با كسب اجازه از مهندس امین چند روز دیگر در آنجا برای فراگیری بیشتر كار حضور داشتم.

گزارش فعالیت‌های انجام شده

در تاریخی 25/1/87 در اولین روز كارآموزی با مراجعه دفتر فنی مهندس امین سازه محلی كه در آنجا باید فعالیت‌های دوره كارآموزی خود را به انجام می‌رساندم حضور یافتم. در اولین روز كارآموزی به دلیل آشنا نبودن با افراد و محیط كار مشغول به آشنایی با مسئولان و كاركنان دفتر مهندس شدم.

در تاریخ 26/1/87 در دومین روز كارآموزی پس از مراجعه به دفتر فنی سعی به آموختن روابط بین كاركنان با مراجعین و نوع آمد و شد مهندسین و پیمانكاران پرداختم. در آن روز چند پیمانكار و یك صاحب زمین كه برای ساخت آپارتمان زمین یك طبقه خود را در اختیار مهندس امین قرار داده بود به صحبت‌های آنها پیرامون ساخت و ساز توجه كردم.


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ایران دانشجو است.