ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
گزارش کاراموزی دفتر فنی مهندسی جاوید سازه معماری

گزارش کاراموزی دفتر فنی مهندسی جاوید سازه معماری

يکشنبه 12 دی 1395
20:09

گزارش کاراموزی دفتر فنی مهندسی جاوید سازه معماری در 22 صفحه ورد قابل ویرایش
دسته بندی کسب درآمد و بازاریابی - کارآفرینی - کارآموزی
بازدید ها 14
فرمت فایل doc
حجم فایل 28 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 22
گزارش کاراموزی دفتر فنی مهندسی جاوید سازه معماری

فروشنده فایل

کد کاربری 2357
کاربر

به نام خدا

با حمد و سپاس از خداوند مهربان كه به من این نعمت را ارزانی داشت تا بتوانم در مراحل مختلف زندگی از موقعیت‌ها و فرصت‌های مفید استفاده ببرم و از مشكلات نهراسم و به رشته مورد علاقه خود یعنی معماری كه در راس تمام رشته‌ها و مهارت‌ها قرار دارد وارد شوم و بتوانم با استفاده از اساتید و كتابها در یادگیری آن موفق باشم.

زمان شروع و پایان دوره

پس از اطلاع دانشكده شریعتی از محل كارآموزی اینجانب شروع به فعالیت نمودم و به مدت 30 روز از ساعت 8 صبح لغایت 4 بعد از ظهر در مجموع به مدت 240 ساعت در آن محل به كارآموزی و فرا گرفتن اطلاعات و تجربیات مفید جدید مشغول بودم.

لازم به ذكر است كه در ایام تعطیل رسمی و جمعه‌ها با كسب اجازه از مهندس جاوید در محل كارآموزی خود حضور نداشتم. و با گذراندن چند روز اضافه به جبران روزهای كه تعطیل رسمی و جمعه بود پرداختم.

لازم به ذكر است اینجانب حتی پس از گذراندن 240 ساعت كارآموزی با كسب اجازه از مهندس جاوید چند روز دیگر در آنجا برای فراگیری بیشتر كار حضور داشتم.

گزارش فعالیت‌های انجام شده

در اولین روز كارآموزی با مراجعه دفتر فنی مهندس جاوید سازه محلی كه در آنجا باید فعالیت‌های دوره كارآموزی خود را به انجام می‌رساندم حضور یافتم. در اولین روز كارآموزی به دلیل آشنا نبودن با افراد و محیط كار مشغول به آشنایی با مسئولان و كاركنان دفتر مهندس شدم.

در دومین روز كارآموزی پس از مراجعه به دفتر فنی سعی به آموختن روابط بین كاركنان با مراجعین و نوع آمد و شد مهندسین و پیمانكاران پرداختم. در آن روز چند پیمانكار و یك صاحب زمین كه برای ساخت آپارتمان زمین یك طبقه خود را در اختیار مهندس جاوید قرار داده بود به صحبت‌های آنها پیرامون ساخت و ساز توجه كردم.


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ایران دانشجو است.