ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
گزارش کاراموزی تعمیراتکاراموزی تعمیراتکارورزی تعمیرات

گزارش کاراموزی تعمیراتکاراموزی تعمیراتکارورزی تعمیرات

يکشنبه 12 دی 1395
20:12

گزارش کاراموزی تعمیرات در 46 صفحه ورد قابل ویرایش
دسته بندی کسب درآمد و بازاریابی - کارآفرینی - کارآموزی
بازدید ها 7
فرمت فایل doc
حجم فایل 9337 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 46
گزارش کاراموزی تعمیرات

فروشنده فایل

کد کاربری 2357
کاربر

مقدمه :

توسعه صنعتی از محروهای اساسی توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد. رشد و شکوفائی صنایع کشور نیازمند یک انقلاب صنعتی است و بررسی اجمالی انقلابهای صنعتی جهان نشان می دهد که همواره بین گروههای صنعتی فعال، بخشی از ان، به عنوان پیشتاز صنایع دیگر عمل نموده و با رشد و شکوفائی خود بقیه صنایع را همراه با خود به سمت شکوفائی و توسعه سوق داده است.

عملکرد پنج سال اخیر صنایع خودرو سازی نشان می دهد که هم اکنون سهم ارزش افزوده آن در تولید ناخالص داخلی سهم عمده ای از سهم ارزش افزوده صنایع کشور را دارا است که در مقایسه با سایر گروه های صنعتی رشد فزاینده آن قابل توجه می باشد. این شاخه از صنعت تمام جنبه ها و مشخصه های صنایع پیشتاز را دارا بوده و قطعاً در توسعه و پیشرفت صنایع وابسته به خود و نیز افزایش ارزش افزوده و ایجاد اشتغال در کشور سهم بسزائی دارد.

با تشكر از مدیریت محترم نت جناب و واحد آموزش و آرشیو فنی كه در طول این مدت صمیمانه اینجانب را یاری نمودند.

فهرست

عنوان صفحه

آشنایی با شركت صنایع ریخته گری آلومینیوم شركت ایران خودرو 2

واحد تعمیرات سالن سرسیلندر 5

خط تولید سرسیلندر 5

Power pack 6

تابلو برق (شماره 1) 8

قطعات داخل تابلو 9

ماشین ها 10

oprator pancl 12

تابلو شماره 2 13

درایو indramat 13

سروو موتور سه فاز 16

رباتها 17

ربات unlooder (قطعه بردار) 18

ربات LAdel 18

تابلو کوره Holder 20

DiGiDrive 20

S7 22

دستگاه نشتی گیری سرسیلندر 36

Cubing 37

water test 42

سنسور 43

X – Ray 48

پیشنهادات 49

آشنایی با شركت صنایع ریخته گری آلومینیوم شركت ایران خودرو

ورود تدریجی صنعت آلومینیوم به محدوده صنعت تولید خودرو و در جهت دستیابی به هر یک از شرایط فوق الذکر در آینده امری الزامی بوده و تقریباً دربر گیرنده راه حل مشترک جهت دستیابی به موارد مذکور می باشد. مقایسه قطعات مختلف خودرو تولیدی در دهه های اخیر بیانگیر حذف قطعات با حجم و وزن و هزینه تولید بالا و جایگزینی قطعات سبکتر به جای آنها می باشد.

در راستای دستیابی به اهداف یاد شده، ریخته گری آلومینیوم ایران خودرو از سال 1372 مطالعات اولیه مربوط به تولید قطعات آلومینیومی را به روشهای نوین (ریخته گری با مدلهای تبخیر شونده، ریخته گری فشار پائین و ریخته گری دایکاست) آغاز نمود. تولید قطعه سرسیلندر آلومینیومی پژو (مدل موتور XU9) با استفاده از ماشینهای Low pressure طراحی و ساخت داخل از سال 1378 تولید قطعه بلوک سیلندر XU با استفاده از ماشین دایکاست UBE 2500 ton از سال 1379 و تولید آزمایشی قطعه پوسته کلاچ XU از سال 1380 با استفاده از ماشینهای دایکاست 1600 ton و کسب تائیدیه پژو برای فرآیند و قطعه و نصب قطعات فوق در موتورهای خودروهای سواری پژو، پرشیا و سمند از ابتدای سال 1380 ، به جرأت اولیت تجربه صنعتی تولید قطعات آلومینیومی خودرو با دقت و کیفیت بسیار بالا در کشور می باشد که در حال حاضر در این مقیاس در کشور تجربه دیگری وجود ندارد.


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به ایران دانشجو است.